KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13342293

nr 1334 2293

Akvarell

Kina, 1900-tal. Ej signerad. Motivet: 52x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:53:33